ERA-8AEB2940V
MFR.Part #
ERA-8AEB2940V
JLCPCB Part #
C2078916
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 294Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS