ERA-8AEB2150V
MFR.Part #
ERA-8AEB2150V
JLCPCB Part #
C2089266
Description
-55℃~+155℃ 150V 215Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS