ERA-8AEB2050V
MFR.Part #
ERA-8AEB2050V
JLCPCB Part #
C2089459
Description
-55℃~+155℃ 150V 205Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS