ERA-8AEB1821V
MFR.Part #
ERA-8AEB1821V
JLCPCB Part #
C2089349
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS