ERA-8AEB1692V
MFR.Part #
ERA-8AEB1692V
JLCPCB Part #
C3979090
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS