ERA-8AEB1691V
MFR.Part #
ERA-8AEB1691V
JLCPCB Part #
C2089133
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS