ERA-8AEB1400V
MFR.Part #
ERA-8AEB1400V
JLCPCB Part #
C2089427
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS