ERA-6VRB2101V
MFR.Part #
ERA-6VRB2101V
JLCPCB Part #
C3945460
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS