ERA-6VRB1001V
MFR.Part #
ERA-6VRB1001V
JLCPCB Part #
C1863015
Description
-55℃~+155℃ 150V 1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS