ERA-6VPB2872V
MFR.Part #
ERA-6VPB2872V
JLCPCB Part #
C1862769
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS