ERA-6VEB4302V
MFR.Part #
ERA-6VEB4302V
JLCPCB Part #
C4115494
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS