ERA-6KEB5623V
MFR.Part #
ERA-6KEB5623V
JLCPCB Part #
C1863162
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 562kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS