ERA-6KEB4873V
MFR.Part #
ERA-6KEB4873V
JLCPCB Part #
C4288443
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS