ERA6KEB3903V
MFR.Part #
ERA6KEB3903V
JLCPCB Part #
C543769
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 390kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS