ERA-6KEB3323V
MFR.Part #
ERA-6KEB3323V
JLCPCB Part #
C4142151
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS