ERA-6KEB1603V
MFR.Part #
ERA-6KEB1603V
JLCPCB Part #
C3968395
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS