ERA-6KEB1053V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6KEB1053V
JLCPCB Part #
C1863262
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS