ERA-6ARW683V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6ARW683V
JLCPCB Part #
C2090542
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS