ERA-6ARW623V
MFR.Part #
ERA-6ARW623V
JLCPCB Part #
C2089674
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 62kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS