ERA-6ARW272V
MFR.Part #
ERA-6ARW272V
JLCPCB Part #
C4249406
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS