ERA-6ARW243V
MFR.Part #
ERA-6ARW243V
JLCPCB Part #
C6613591
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS