ERA-6ARW162V
MFR.Part #
ERA-6ARW162V
JLCPCB Part #
C2089762
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS