ERA-6ARW122V
MFR.Part #
ERA-6ARW122V
JLCPCB Part #
C2089647
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS