ERA-6ARW104V
MFR.Part #
ERA-6ARW104V
JLCPCB Part #
C2093604
Description
-55℃~+155℃ 100V 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS