ERA-6ARB4122V
MFR.Part #
ERA-6ARB4122V
JLCPCB Part #
C20016696
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS