ERA-6ARB303V
MFR.Part #
ERA-6ARB303V
JLCPCB Part #
C2075886
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS