ERA-6AHD25R5V
MFR.Part #
ERA-6AHD25R5V
JLCPCB Part #
C20016331
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS