ERA-6AHD150V
MFR.Part #
ERA-6AHD150V
JLCPCB Part #
C2092374
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 15Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS