ERA-6AED911V
MFR.Part #
ERA-6AED911V
JLCPCB Part #
C4262494
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS