ERA-6AED7871V
MFR.Part #
ERA-6AED7871V
JLCPCB Part #
C20016256
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS