ERA6AED750V
MFR.Part #
ERA6AED750V
JLCPCB Part #
C336805
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS