ERA-6AED5361V
MFR.Part #
ERA-6AED5361V
JLCPCB Part #
C20016186
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS