ERA-6AED4873V
MFR.Part #
ERA-6AED4873V
JLCPCB Part #
C20015658
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS