ERA-6AED1580V
MFR.Part #
ERA-6AED1580V
JLCPCB Part #
C20015486
Description
-55℃~+155℃ 125mW 158Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS