ERA-6AEB7873V
MFR.Part #
ERA-6AEB7873V
JLCPCB Part #
C4245161
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS