ERA-6AEB2262V
MFR.Part #
ERA-6AEB2262V
JLCPCB Part #
C2087409
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS