ERA-3VPB4422V
MFR.Part #
ERA-3VPB4422V
JLCPCB Part #
C4064166
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS