ERA-3VPB2211V
MFR.Part #
ERA-3VPB2211V
JLCPCB Part #
C1862490
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS