ERA-3VEB3302V
MFR.Part #
ERA-3VEB3302V
JLCPCB Part #
C1858432
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS