ERA-3VEB3160V
MFR.Part #
ERA-3VEB3160V
JLCPCB Part #
C1861637
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS