ERA-3VEB1150V
MFR.Part #
ERA-3VEB1150V
JLCPCB Part #
C1861825
Description
-55℃~+155℃ 100V 115Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS