ERA3VEB1001V
MFR.Part #
ERA3VEB1001V
JLCPCB Part #
C490794
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS