ERA-3KEB1963V
MFR.Part #
ERA-3KEB1963V
JLCPCB Part #
C1862135
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 196kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS