ERA-3KEB1873V
MFR.Part #
ERA-3KEB1873V
JLCPCB Part #
C4329748
Description
-55℃~+155℃ 125mW 187kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS