ERA-3KEB1273V
MFR.Part #
ERA-3KEB1273V
JLCPCB Part #
C4047058
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS