ERA-3ARW112V
MFR.Part #
ERA-3ARW112V
JLCPCB Part #
C4274116
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS