ERA-3ARB6982V
MFR.Part #
ERA-3ARB6982V
JLCPCB Part #
C1730244
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS