ERA-3ARB6651V
MFR.Part #
ERA-3ARB6651V
JLCPCB Part #
C1730253
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS