ERA-3ARB3572V
MFR.Part #
ERA-3ARB3572V
JLCPCB Part #
C1705771
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS