ERA-3ARB182V
MFR.Part #
ERA-3ARB182V
JLCPCB Part #
C2075764
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS